Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Kontaktní formulář

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko
SERVIS 377 828 584

Úvodní Servis


Servis chlazení

Servisní činnost chladicího a klimatizačního zařízení provádí naše společnost na celém území české republiky, v poslední době i v zahaničí. Mechanici jsou vybaveny moderní technikou pro servisní úkony, které vyžaduje složitost zařízení a legislativa ČR. Všichni mechanici prochází náročnými školeními, např. nakládání a manipulaci s chladivy, bezpečnost práce, školení elektro, školení řidičů atd..

Stále rostoucí nároky na provádění servisních prací a složitější aplikací ze strany "řetězců" a zákazníků nás vede k neustálému studiu v tomto oboru. Zvláštní důraz se klade na prodejní a poprodejní servis a snahu o maximální dosažitelnost zákazníka, servis NON-STOP pro smluvní partnery. Dále společnost spolupracuje se sítí smluvních servisních středisek, která jsou schopná poskytnout veškeré servisní služby.

Naše společnost servisuje  přibližně 70% všech chladících zařízení v Plzeňském kraji. V poslední době, přibližně od roku 2008 jsme rozšířili  servisní i montážní činnost na území  Středočeského kraje - Praha. Servisuje nejenom  velké společnosti, markety a "řetězce" jako jsou např. Albert, Peny, Kaufland, Tesco, Globus, Shell, Agip, Billa, Škoda, Interspar, Plzeňský prazdroj, Borgers, Typos, Daikin, Panasonic, MD elektronic, Johnson Controls atd..., ale i drobné živnostníky, farmáře, podnikatele , kterým se snažíme v maximální míře vyjít vstříc. Ke každému  zákazníkovi  přistupujeme  individuálně se snahou vyhovět.  

SERVIS PRŮMYSLOVÝ

Servis průmyslový se rozděluje na servis smluvní kdy je předem domluvená reakční doba a ceníková sazba nastavena dle dohody se zákazníkem a servis ostatní, který zahrnuje standartní výjezd na zásah bez nadstandartních podmínek.

SERVIS DOMÁCÍ

Do servisu domácího chlazení je zařazeno veškeré bílé zboží pro domácí užití jako jsou chladničky a mrazničky. Naši plně vyškolení a kvalifikovaní mechanici provádějí dílenské práce na chladicích zařízeních všeho druhu. Počínaje domácími chladničkami a mrazničkami, které nám přivezli naši zákazníci nebo byly poslány na dílnu z důvodu složitější opravy, která nebyla možná provést u zákazníka, až po sanitace výčepních zařízení, postmixů a výrobníky ledu.

SERVIS KLIMATIZACÍ

Servis klimatizací obsahuje veškerý servis klimatizace bytové, autoklimatizace, klimatizace pro servrovny, kanceláře či klimatizace průmyslové. Servisujeme sušičky vzduchu, průmyslové chladiče vody a tepelná čerpadla mnoha značek, u kterých provádíme diagnostiku závad a následnou opravu. V případě velkého znečištění chladicího okruhu nebo zaplavení okruhu vodou při prasknutí tepelného výměníku, používáme proplachovačku chladicích okruhů. Po opravě se zařízení vyzkouší na zkušební stolici aby ho zákazník dostal plně funkční.

Naše společnost disponuje vlastní autodílnou kde se  naši mechanici zabývají servisem autoklimatizací v autobusech, osobních i nákladních automobilech. Vlastníme i ultrazvukovou čističku, kterou dokážeme vydesinfikovat bakterie způsobující zápach z klimatizace v kabině vozidel.

SERVIS AUTOCHLAZENÍ

V neposlední řadě se zabýváme servisem  a montáží nového transportního chlazení.  Spolupracujeme s italským výrobcem chladicích technologií ZANOTTI S.p.A, od kterého instalujeme chladicí jednotky. Montáže provádíme od malých dodávek (pick-up) až po mnohatunové nákladní automobyly velkých masokombinátů a jiných podniků. Pro udržení stálé teploty v zimních měsících montujeme na přání zákazníka nezávislé teplovzdušné topení od firmy Webasto.

Logo Zanotti