Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Kontaktní formulář

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko
SERVIS 377 828 584

Úvodní Servis


Servis chlazení

Servisní činnost chladicího a klimatizačního zařízení provádí naše společnost na celém území české republiky, v poslední době i v zahaničí. Mechanici jsou vybaveny moderní technikou pro servisní úkony, které vyžaduje složitost zařízení a legislativa ČR. Všichni mechanici prochází náročnými školeními, např. nakládání a manipulaci s chladivy, bezpečnost práce, školení elektro, školení řidičů atd..

Stále rostoucí nároky na provádění servisních prací a složitější aplikací ze strany "řetězců" a zákazníků nás vede k neustálému studiu v tomto oboru. Zvláštní důraz se klade na prodejní a poprodejní servis a snahu o maximální dosažitelnost zákazníka, servis NON-STOP pro smluvní partnery. Dále společnost spolupracuje se sítí smluvních servisních středisek, která jsou schopná poskytnout veškeré servisní služby.

Naše společnost servisuje  přibližně 70% všech chladících zařízení v Plzeňském kraji. V poslední době, přibližně od roku 2008 jsme rozšířili  servisní i montážní činnost na území  Středočeského kraje - Praha. Servisuje nejenom  velké společnosti, markety a "řetězce" jako jsou např. Albert, Peny, Kaufland, Tesco, Globus, Shell, Agip, Billa, Škoda, Interspar, Plzeňský prazdroj, Borgers, Typos, Daikin, Panasonic, MD elektronic, Johnson Controls atd..., ale i drobné živnostníky, farmáře, podnikatele , kterým se snažíme v maximální míře vyjít vstříc. Ke každému  zákazníkovi  přistupujeme  individuálně se snahou vyhovět. 

 

SERVIS PRŮMYSLOVÝ

Servis průmyslový se rozděluje na servis smluvní kdy je předem domluvená reakční doba a ceníková sazba nastavena dle dohody se zákazníkem a servis ostatní, který zahrnuje standartní výjezd na zásah bez nadstandartních podmínek.

SERVIS DOMÁCÍ

Do servisu domácího chlazení je zařazeno veškeré bílé zboží pro domácí užití jako jsou chladničky a mrazničky.

SERVIS KLIMATIZACÍ

Servis klimatizací obsahuje veškerý servis klimatizace bytové, autoklimatizace, klimatizace pro servrovny, kanceláře či klimatizace průmyslové.