Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.


* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko

Úvodní Klimatizace Mobilní klimatizace


Mobilní klimatizace

Udržte si ve svém bytě či kanceláři svěží a čerstvý vzduch i v letním horku.
Mobilní klimatizace se hodí do všech typů prostor, zaručí vám okamžité ochlazení a udrží takovou teplotu, jakou si nastavíte.

Na trhu dnes najedeme celou řadu klimatizačních zařízení různých typů, výkonů a provedení. Nejjednodušším a také nejlevnějším typem jsou právě přenosné mobilní klimatizace. Mobilní klimatizace můžete umístit přesně tam, kam právě potřebujete. Jsou určeny pro ochlazení, odvlhčení a filtraci vzduchu. Navíc tento typ klimatizací nepotřebuje instalaci ani speciální montáž.


Přednosti mobilních klimatizací

­

Mobilita neboli
přenositelnost

­

Tichý chod
klimatizace

­

Šetrnost k
životnímu prostředí

­

Snadná montáž
i demontáž


Kde najde mobilní klimatizace své uplatnění?

Jak už název napovídá, mobilní klimatizace jsou vybaveny pojízdnými kolečky pro jejich snadnou manipulaci a tak se hodí do všech prostor, kam nemůžete běžné klimatizace z různých důvodů umístit. Velmi často jsou vyhledávány majiteli panelákových bytů, kde by byla instalace stacionární jednotky náročná, historických domů, kde je umístění stacionární klimatizace vyloučené a své uplatnění nacházejí také v pronajatých prostorách. Jako jejich nevýhodu lze považovat velkou hlučnost způsobenou ventilátorem, který vyfukuje horký vzduch do venkovního prostoru.

Instalace mobilní klimatizace

Tento typ klimatizací nevyžaduje instalaci ani žádnou speciální montáž. U některých typů přenosných klimatizací může být jedinou komplikací umístění hadice pro odvod teplého vzduchu do venkovního prostředí. K tomu slouží flexibilní umělohmotná hadice o délce 1,2 - 2 metry, pro kterou je třeba zhotovit prostup přes stěnu nebo okno. 

Některé mobilní klimatizace obsahují jako příslušenství zúženou koncovku hadice, díky které se snáze vyvede pootevřeným oknem. Jako výhodu lze považovat fakt, že tyto klimatizace nevyžadují odbornou montáž ani rozsáhlé stavební úpravy, proto bývají velmi oblíbené mezi domácími i firemními zákazníky.

Mobilní klimatizace jako tepelné čerpadlo

Stejně jako Split a Multisplit klimatizace i mobilní klimatizace fungují jako tepelná čerpadla. To znamená, že lze jednotku používat nejen ke chlazení místností, ale také k ekonomicky výhodnému vytápění.

Výbava mobilních klimatizací

Většina námi nabízených typů mobilních klimatizací jsou vybavené digitálním termostatem, praktickým ovládacím panelem a v neposlední řadě také dálkovým ovládáním.


Chcete se dozvědět více o mobilních klimatizacích? Ozvěte se nám.

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

Možnost platit kartou

© Všechna práva vyhrazena CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA - Chladící a mrazící technika

výroba webových stránek