Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.


* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko

Úvodní Klimatizace Plnění a čištění


Plnění a čištění klimatizace

Klimatizační systémy je potřeba, jako každé el. zařízení, pravidelně kontrolovat a čistit. Zvláště u zařízení, kterým prochází nasávaný vzduch, posléze se ohřívá nebo chladí a je vyfukován zpět do prostoru, dochází průtokem vzduchu k usazování nečistot uvnitř zařízení. U klimatizací navíc se změnami teplot probíhá kondenzace, zařízení se rosí a nečistoty zůstávají uvnitř, což je prostředí pro tvorbu a množení bakterií všeho druhu.

Dezinfekce klimatizace

Z uvedených důvodů nabízíme pravidelné prohlídky, dezinfekci a důkladné čištění všech druhů klimatizačních systémů, aby vaše klimatizované prostory, ve kterých se zdržujete byly čisté a zdravotně nezávadné.

Jak často čistit klimatizaci?

Čištění a servis klimatizačních zařízení se provádí v různých časových intervalech, které se řídí především znečištěním venkovní a vnitřní jednotky. Míra znečištění je daná prostředím, ve kterém je klimatizace umístěna a dobou, po kterou je klimatizace v činnosti.

Všeobecně se servis a čištění klimatizačních jednotek provádí v kancelářích a v bytových prostorách 1x ročně, vždy před letní sezónou, při klimatizování serveroven, rozvoden a ostatních průmyslových prostorů 2x ročně. V případě prostorů se zvýšenou prašností se perioda čištění klimatizačních systémů určuje individuálně i několikrát ročně.

Vlastní autodílna

Naše společnost disponuje vlastní autodílnou, kde se naši mechanici zabývají servisem autoklimatizací v autobusech, osobních i nákladních automobilech. Vlastníme i ultrazvukovou čističku, kterou dokážeme vydesinfikovat bakterie způsobující zápach z klimatizace v kabině vozidel.

Klimatizace pevně spojené s budovou

Doplnění klimatizace bytů, rodinných domů, kanceláří a průmyslových prostor provádějí naši vyškolení a plně kvalifikovaní technici přímo u zákazníka. Veškeré přístroje a nářadí potřebné k dodržení technologického postupu při plnění a uvedení klimatizace do provozu vozí všichni naši technici v servisních vozidlech. Po závažných poruchách provádíme propláchnutí a vyčištění chladícího okruhu čistícím zařízením EkoFlush-K 570. Tímto zařízením zabráníme opakovaným poruchám chladícího okruhu.

 Potřebujete klimatizaci zkontrolovat a vyčistit?

Možnost platit kartou

© Všechna práva vyhrazena CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA - Chladící a mrazící technika

výroba webových stránek