Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.


* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko

Klimatizace Sinclair

Klimatizace od značky Sincalir jsou v současné době k neodmyslitelnou součástí moderního bydlení. Nejen, že plní funkci v podobě ochlazování či ohřívání vzduchu v dané místnosti, ale také se stávají elegantním doplňkem každého interiéru. Díky jejich vlastnostem přinášejí kvalitu a pohodu do každého domova.

Klimatizační zařízení Sinclair jsou vhodné pro ty, kteří hledají jednoduchou, výkonnou a přitom úspornou klimatizaci s tichým chodem a šetrností k životnímu prostředí.

Proč spolupracujeme se společností Sinclair?

Klimatizace Sinclair vynikají řadou skvělých vlastností, kterými se odlišují od konkurence. Jejich instalace a obsluha je velice snadná. Dále jsou velice spolehlivé, tiché a dodávají vnitřnímu prostoru chladné, čerstvé a relaxační prostředí. K dispozici je celá škála modelů, která je navržena tak, aby byla v harmonii s jakýmkoliv interiérem. Klimatizace od značky Sinclair jsou tedy vhodné do místností jakéhokoli tvaru i rozměrů.

Kazetové klimatizace SinclairDalší výhody klimatizací Sinclair

  • kvalita a spolehlivost klimatizací
  • čistší a svěžejší ovzduší
  • režim pro pohodlný spánek
  • vysoce kvalitní motor
  • vysoký výkon odvlhčování
  • tichý provoz
  • ohleduplnost k životnímu prostředí
  • funkce sušení
  • úspora energie

Plasma technologie

Plasma technologie zajišťuje v bydlení čistější a svěží ovzduší. Odstraňuje z ovzduší prašné částečky, škodlivé bakterie, plísně, těkavé organické látky a neutralizuje pachy. Toto čištění zajišťuje přírodní bioklima, které je bohaté na aktivní kyslíkové molekuly (neboli ionty). Díky plasmové technologii se vytváří měřitelné a kontrolovatelné množství pozitivních a negativních kyslíkových elektron.

Díky této technologii se snižuje pravděpodobnost onemocnění chřipkou nebo jinými nemocemi zapříčiněnými bakteriemi přenášenými vzduchem. Klimatizace s technologií Plasma je vhodná rovněž pro alergiky.

Klimatizace DC inverter

DC Inverter technologie

Na rozdíl od klasických klimatizačních zařízení, která jsou vybavena standardním jednorychlostním kompresorem s fixním počtem otáček, pracují inverterové jednotky většinu času s částečnou zátěží. Klimatizace s DC Inverter technologií dokážou řídit výkon plynulou regulací, což vede ke zlepšení komfortu prostředí, poklesu hlučnosti, vyšší efektivitě a nižší spotřebě energie.

Bytové klimatizace

Bytové klimatizace Sinclair jsou moderním, hospodárným a efektivním řešením toho, jak vytvořit příjemnou pohodu v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni nebo ložnici, ve dne i v noci, po celý rok.

Klimatizace určené pro komerční budovy

Klimatizace Sinclair, které jsou určené do komerčních budov (např. do kanceláří, ordinací, obchodů, restaurací, hotelů a mnoho dalších provozoven), vytváří vysoký komfort, jenž velmi účinně a diskrétně zvyšuje obchodní prosperitu a umocňuje tak image firmy.

Jaké další klimatizace nabízíme?

V naší nabídce si můžete vybírat z kanálových, kazetových, mobilních, nástěnných, podstropních a parapetních modelů. Díky klimatizacím Sinclair si ve svém domově snadno vytvoříte domácí pohodu a příjemné klima.

Zeptejte se nás

Reference

Kompletní katalog

Klimatizace SINCLAIR v panelovém bytě - Lochotín

Realizace klimatizace Sinclair v panelovám bytě. Jednotky Sinclair...

SINCLAIR MS-HC12AIE

Přemístění jednotek Klimatizace Sinclair MS-HC12AIE přemístění...

Montáž MultiSplitu SINCLAIR

Chlazení pro počítačovou učebnu. Použitý MultiSplit: venkovní jednotka...

Možnost platit kartou

© Všechna práva vyhrazena CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA - Chladící a mrazící technika

výroba webových stránek