Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.


* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko

Klimatizace LG

Klimatizace od značky LG se v posledních letech staly standardním vybavením obytných i komerčních prostor. Téměř všechny klimatizace LG, které dodáváme do ČR, jsou dnes vybaveny funkcí ohřevu vody. Pracují tedy v přechodném období jako tepelné čerpadlo typu vzduch – vzduch, které jako takové patří k nejekologičtějším a nejúspornějším metodám vytápění budov.

Klimatizační jednotky z nabídky firmy LG pomohou zpříjemnit práci nejen v létě, ale i v zimních měsících. Jednotky od této společnosti jsou ideální pro každého, kdo hledá klimatizace, které jsou výkonné, ale přitom tiché a úsporné

Proč spolupracujeme se společnosti LG?

Produkty této jihokorejské značky se v mnohém odlišují od konkurence. Zejména svojí vysokou výkonností, energetickou úsporou a nízkou hlučností. Klimatizace LG také vynikají svými nedostižnými parametry, mezi které patří spolehlivé udržování požadované teploty v místnosti, rychlé chlazení a topení, čištění vzduchu nebo úprava vlhkosti v místnosti.

Další výhody klimatizací LG

  • úspora energie
  • nízká hlučnost
  • výkon klimatizací
  • teplo ihned po spuštění
  • jedinečný design
  • čištění vzduchu
  • zdravé snižování vlhkosti
  • nízké provozní náklady 

Jedinečný systém NEO-Plazma

Pro naše zákazníky, kteří chtějí ve svých domovech vytvořit především čisté a zdravé prostředí, je určen čistič vzduchu NEO-Plazma. Toto zařízení s důmyslným systémem filtrace vzduchu zachycuje nebezpečné plísně, alergeny a jemný prach, ale také cigaretový kouř a pach z domácích zvířat. Díky svých schopnostem systém NEO-Plazma pomáhá hlavně alergikům a astmatikům.

Klimatizace LG Artcool Inverter V

Moderní technologie Artcool

Prvotřídní designové klimatizační zařízení, které je navržené tak, aby vypadalo jako stylový, moderní a přitažlivý doplněk v každém interiéru. Zařízení Artcool je první klimatizační jednotkou na světě, která vypadá jako obraz.

LG klimatizace je vybavena rámem, pod který je možné vložit např. vlastní rodinnou fotografii, kresbu, či umělecké dílo. Díky revolučnímu systému Artcool můžete vzhled Vaší klimatizace LG měnit kdykoliv. 

Bytové klimatizace

Bytové klimatizace LG přinášejí do obytných budov úplně novou funkci čištění vzduchu. Mohou být vybaveny o plazmové filtry, trojité a antialergické filtry nebo jejich kombinace. To jim umožňuje z ovzduší odstranit celou řadu plynných i pevných nečistot, mezi které patří bakterie, prach nebo alergeny. Velmi jednoduchá je i instalace a údržba. Samozřejmostí je antikorozní úprava na bázi zlata Gold Fin, která prodlužuje životnost přístroje.

Nezapomínáme ani na komerční subjekty

Našim klientům nejčastěji doporučujeme jednotky MULTI V Inverter nebo CAC, které představují účinný systém, který nabízí významnou úsporu energie díky chladivovému potrubí připojenému do série k jediné venkovní jednotce. V naší nabídce dále naleznete klimatizace LG určené pro rezidenční aplikace, pro kompletní řízení vnitřního klima budov, ale i pro jiné náročné aplikace.

Klimatizační systém LG MULTI V Inverter

Pokročilá invertorová technologie

Mezi největší přednosti komerčních klimatizací LG řadíme pokročilou invertorovou technologii, díky které můžete dosáhnout výrazného snížení spotřeby elektrické energie, ale zároveň zvýšeného výkonu i spolehlivosti klimatizačního zařízení.

Jaké další klimatizace LG nabízíme?

Vybrat si můžete z klimatizací nástěnných, kazetových, kanálových, konvertibilních, sloupových i tzv. multiklimatizací. Získejte díky produktům od společnosti LG kontrolu nad teplotou v místnosti, ve kterém pobýváte. Dopřejte správnou provozní teplotu také serverům a další počítačové technice ve vaší firmě.

Zeptejte se nás

Reference

Kompletní katalog

Klimatizace lázeňského domu Konstantinovy Lázně

Akce: Klimatizace lázeňského domu v Konstantinových Lázních Investor: OSOH...

Kompletní katalog

Klimatizace RD - MultiSpilt LG

Realizace Multisplit systému značky LG. Venkovní jednotky připravené pro...

Možnost platit kartou

© Všechna práva vyhrazena CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA - Chladící a mrazící technika

výroba webových stránek