Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.


* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko

Úvodní Servis


Servis a opravy chlazení

Servis chlazení provádíme po celé České republice. Naši mechanici jsou vybaveni moderní technikou pro servisní úkony a řádně vyškoleni (např. ohledně manipulace s chladivy, bezpečnosti práce atd.). V Plzeňském kraji servisujeme přibližně 70 % všech chladicích zařízení. Zhruba od roku 2008 jsme rozšířili servisní a montážní činnost i na území Středočeského kraje – Praha.

Servis poskytujeme jak velkým společnostem, marketům a „řetězcům" (např. Tesco, Globus atd.), tak i drobným živnostníkům a podnikatelům. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vždy vyjít v maximální míře vstříc.

Servis průmyslového chlazení

Při průmyslovém servisu se zaměřujeme na průmyslové chlazení, která se využívají ve všech odvětvích průmyslu. Konkrétně se může jednat o různé stroje, chlazení kapaliny, klimatizace či regulace vlhkosti. Průmyslový servis rozdělujeme na smluvní a klasický. Co se týče smluvního servisu průmyslového chlazení, u tohoto typu servisu je předem domluvená doba i ceníková sazba dle dohody. Klasický servis zahrnuje standardní výjezd na místo zásahu a to bez nadstandardních podmínek.

Servis klimatizací

Servis klimatizací zahrnuje servis bytových, průmyslových klimatizací, klimatizací pro kanceláře atd. Servisujeme sušičky vzduchu, průmyslové chladiče vody i tepelná čerpadla, u kterých provedeme diagnostiku závad a poté následnou opravu. V případě velkého znečištění chladicího okruhu nebo zaplavení okruhu vodou při prasknutí tepelného výměníku používáme proplachovačku chladicích okruhů. Po opravě se chladicí zařízení vyzkouší na zkušební stolici.

Dále se naše společnost zaměřuje i na servis autoklimatizací v autobusech, osobních i nákladních automobilech. Díky ultrazvukové čističce jsme schopni vydesinfikovat bakterie z klimatizace, které způsobují zápach v kabině vozidla.

Logo ZanottiServis transportního chlazení

V neposlední řadě se zabýváme servisem a montáží nového transportního chlazení. Spolupracujeme s italským výrobcem chladicích technologií ZANOTTI S.p.A, od kterého instalujeme chladicí jednotky. Montáže provádíme od malých dodávek (pick-up) až po mnoha tunové nákladní automobily velkých masokombinátů a dalších podniků.

Pro udržení stálé teploty v zimních měsících montujeme na přání zákazníka nezávislé teplovzdušné topení od firmy Webasto.

Možnost platit kartou

© Všechna práva vyhrazena CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA - Chladící a mrazící technika

výroba webových stránek