Potřebujete rychle poradit nebo máte jen otázku ke klimatizační technologii?
Volejte 377 828 584 nebo nám napište...

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.


* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

tlacitko

Úvodní O společnosti


O společnosti

CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. se zabývá chladicí, mrazicí a klimatizační technikou, včetně transportního chlazení. Na českém a slovenském trhu působí od roku 1990.

PŘEHLED O SPOLEČNOSTI

CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. působí na českém a slovenském trhu s chladicí, mrazicí a klimatizační technikou, včetně transportního chlazení, od roku 1990. Od prvopočátku se společnost zabývala komplexními službami v již zmiňovaných činnostech.

Za relativně krátkou dobu působení se stala společnost CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. jednou z nejvýznamnějších společností ve svém oboru, která klade velký důraz na kvalitní služby s tímto spojené. Jméno této firmy znamená pro investora záruku vysoké kvality, dodržování sjednaných termínů, poskytování garancí a v neposlední řadě příjemnou spolupráci. Obraťte se na nás.


„Smysl a symbol společnosti CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. je kvalita a serioznost.“


POPIS

OBCHODNÍ ČINNOST

Společnost CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. "Sekce velkoobchod" se postupně rozvíjela od méně náročných zakázek až po velké stavební celky, které je schopna realizovat.

Sekce velkoobchod distribuuje na český a slovenský trh chladírenskou technologii, polyuretanové panely (opláštění hal), klimatizace, chladicí a mrazicí boxy, vitríny, kompletní sortiment dveří a komponenty chladírenské technologie - vše dle požadavků investora - zákazníka.

Vzhledem ke zkušenostem, které získala praxí, je schopna nabídnout zákazníkovi zpracování základního projektu, cenovou kalkulaci, realizaci stavby kvalitním materiálem a garance. Samozřejmostí je servis, který je velice důležitý pro následnou spokojenost samotného zákazníka. Společnost klade velký důraz na kvalitu dodávaného materiálu a kvalitní služby s velkoobchodem související.

Společnost preferuje rychlost, kvalitu a vstřícnost zákazníkům, kteří se na nás obracejí, a proto je zboží z našich skladů distribuováno přepravními službami na určené adresy do 24 hod. od objednání.

MONTÁŽNÍ ČINNOST

Realizaci jednotlivých celků provádějí po celém území České a Slovenské republiky montážní čety vyškolené na patřičné technické úrovni - od staveb malých chladicích a mrazicích boxů, přes velké chlazené či mrazicí sklady, různorodé výrobní prostory, výstavby hal a jejich opláštění, provozy pro zpracování masa a uzenin, až ke kompletnímu vybavení prodejen, jejichž součástí jsou obslužné nebo samoobslužné vitríny, kuchyňská vybavení a gastrotechnika.

Chladírenské technologie navrhují naši technici přímo na určité zakázky, dle požadavků zákazníků a provozu. Jedná se o technologie od výkonu 500 W až po velké sdružené kompresorové jednotky o výkonu stovek kW. K opláštění konstrukcí, výstavbě chladíren, mrazíren, výrobních hal či provozů pro zpracování masa a uzenin se nejčastěji používají polyuretanové panely libovolných dimenzí. S těmito industriálními panely je možné zrealizovat jakoukoliv stavbu dle přání a náročnosti zákazníka.

Do takovýchto celků se instalují chladírenské a mrazírenské dveře (otočné, posuvné, rolovací, sekční), do temperovaných prostorů pak dveře poloizolační, kyvné tzv. lítačky s proskleným průzorem apod.

V chladicích systémech je stále zajímavější a v praxi osvědčený způsob chlazení rozvodem studené vody nebo jiného nemrznoucího media (např. glykol), tzv. nepřímé chlazení.

SERVISNÍ ČINNOST

Výše uvedenou činnost provádí na celém území České a Slovenské republiky dvacet, neustále se zdokonalujících mechaniků, vyučených v oboru chladírenský mechanik a elektromechanik pod vedením zkušených techniků a odborníků.

Zvláštní důraz se klade na prodejní a poprodejní servis a snahu o maximální dosažitelnost zákazníka. Dále společnost spolupracuje se sítí smluvních servisních středisek, která jsou schopná poskytnout veškeré servisní služby.

TRANSPORTNÍ-PŘEPRAVNÍ CHLAZENÍ

Naše společnost se zabývá transportním chlazením od roku 1994. Dnes, po celé České Republice, zastupujeme společnost ZANOTTI S.p.A., která má mnoholeté zkušenosti v oboru chlazení. Tato nadnárodní společnost je jedna z největších světových výrobců kondenzačních a průmyslových jednotek včetně transportního chlazení. V roce 2016 proběhla fuze s firmou DAIKINNa přání zákazníka dodáváme veškeré nástavby, zajišťujeme doizolování stávajících přepravních prostorů či kompletní dodávku vozidla.

VOZOVÝ PARK

Společnost disponuje deseti servisními vozy tipu Pick-up, šesti montážními dodávkami (furgony) a pěti osobními manažerskými auty. Všechny servisní a montážní vozy jsou plně vybavené speciálním nářadím a zařízením na vysoké technické úrovni.

EKOLOGIE

Společnosti není lhostejná ani otázka životního prostředí, proto je samozřejmostí používání ekologických chladiv, která nepoškozují životní prostředí, a pomocí odpovídajících zařízení zabraňovat únikům chladicích medií do ovzduší při montážních a servisních úkonech.

Spojte se s námi

Možnost platit kartou

© Všechna práva vyhrazena CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA - Chladící a mrazící technika

výroba webových stránek